BASIN & MAKALELER

telekon2

30 Haz: S. İlker Güneştan ile Telekonferans – 2

Sayın S. İlker Güneştan ile özel bir söyleşi gerçekleştirdik. Çin dünyası, Çin’in derin aile yapıları, Çin’deki en eski Türk hanedanı ve diğer hanedanların Çin üzerindeki hakimiyetleri, Rusya dünyası, Rusya’nın derin yapısı, Rus hanedanları, dünya sermaye jeopolitiği, dünya sermaye gruplarının pandemi sürecindeki rolleri, ülkemizdeki yatırımcıların dünya sermayesindeki yeri ne olmalı, işletmeler ve devletin olası 2. dalgada yapması gerekenleri konuştuk.

telk2

02 Haz: S. İlker Güneştan ile Telekonferans

Pandemi sonrasında işletmelerimizi neler bekliyor, şirketler için yeni ekonomik düzen ve finans konularında nasıl bir süreçle karşılacaklar, bankasız kitlesel fonlamalar mümkün mü, kitle fonlamada neler yapmalı, firmalarda dijitalleşmek neden önemli, kamularda alınan kararları izlemek neden önemli, bir işletmecinin kamularla olan ilişkisini nasıl düzenlemesi gerektiği ve kamusal ihtiyaçlar hakkında konuştuk.

tas-mezar

24 May: Gazeteci İsmail Karakaş ile Telekonferans

Siber Güvenlik Federasyon Başkanı işadamı Muhammed Taha Gergerlioğlu, Gazeteci İsmail Karakaş Telekonferans ile en çok merak edilen konuları konuşuyor. Almanya’da yaşadıkları, ‘Taş Mezar’ ismiyle kitap oldu. MİT ajanı olduğu iddiasıyla Almanya’da 11 ay tutuklu kaldı orada neler yaşandı? Almanya’da yaşadıklarını ‘Taş Mezar’ adlı kitapta toplayan Sahipkıran Stratejik Araştırmalar Merkezi (SASAM) İngiltere Şube Başkanı Ahmet Ferruh Öncü Gergerlioğlu’nun yaşadıklarını bir kitapta anlattı…

btv

22 Nis: Rockefeller Ailesinin Planları Sürüyor mu?

Siber Güvenlik Federasyonu Başkanı ve Stratejist Muhammed Taha Gergerlioğlu, BTV’de Rümeysa Kot’un konuğu oldu. Türkiye gündemine ilişkin önemli değerlendirmelerde bulunan Gergerlioğlu, koronavirüsün yayılma sürecine ilişkin konuştu. Konuya girişte Rockefeller ve Rotschild ailelerine ve üst akıla dikkat çeken Gergerlioğlu, tarihte yerini alan bu ailenin köklerine ve bugünkü uzantılarına dikkat edilmesi gerektiğini belirtti.